Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Artikel: Vakantie! Waar gaan we naartoe?

Vakantie! Waar gaan we naartoe? - Just Beach

Vakantie! Waar gaan we naartoe?

YES! Bijna is het zo ver! Eindelijk zomervakantie! We dromen al even over heerlijke warme zomerdagen, chillen bij het zwembad en onze voeten in het zand! Kijk jij ook al zo uit naar een welverdiende vakantie? De zomervakantie van afgelopen jaar lijkt alweer een hele tijd geleden. Het is tijd om na te denken over een volgende vakantie. Wij vroegen jullie naar jullie favoriete vakantiebestemmingen. Voor welke bestemming ga jij?

Wij zetten jullie top 5 vakantiebestemmingen op een rij:

  1. Italië
  2. Spanje
  3. Frankrijk
  4. Griekenland
  5. Tenerife

Jullie kozen massaal voor Italië en dat snappen wij: pasta, pizza en natuurlijk niet te vergeten heerlijk Italiaans ijs! Hola, Spanje volgt op de tweede plek. Lekker laat tapas gaan eten na een heerlijke siësta, heerlijk! Ook Griekenland en Frankrijk zijn populaire vakantiebestemmingen, zijn jullie hier al eens geweest? Wij hebben in elk geval weer wat vakantielanden toegevoegd aan onze bucket list! 

Read more

De favorieten van ons team! - Just Beach

De favorieten van ons team!

Woooohoo onze eerste drop is live! En wat voor een! We zijn super trots op de eerste drop van onze nieuwe collectie. Kleurrijk, speels en vooral heel zomers!  We vroegen ons team naar hun favoriete...

Meer informatie