Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Artikel: De favorieten van ons team!

De favorieten van ons team! - Just Beach

De favorieten van ons team!

Woooohoo onze eerste drop is live! En wat voor een! We zijn super trots op de eerste drop van onze nieuwe collectie. Kleurrijk, speels en vooral heel zomers! 

We vroegen ons team naar hun favorieten in deze drop. Lastig, want we vinden ze allemaal fantastisch leuk! 

Voor de meiden is de Reversible ocean bikini zeker een favorietje! Deze bikini heeft aan de ene kant een grafische roze print en aan de andere kant een kobalt panterprint met kleurrijke details, waardoor hij aan beide kanten te dragen is. Een heerlijk super stoer model voor op het strand! 

Voor de jongens kozen we voor de Ice cream shorts! Deze zwembroek is super speels en leuk! Helemaal leuk om te matchen met de ijsjes die we gaan eten deze zomer ;)  

Read more

Ice Ice Baby! Favoriete ijssmaken en ijssalons - Just Beach

Ice Ice Baby! Favoriete ijssmaken en ijssalons

Ice Ice Baby! Zodra de zon weer een beetje begint te schijnen, willen we stiekem allemaal maar één ding: ijs. Van de ijssalon, bij de snackbar of uit de supermarkt: een ijsje is altijd een goed ide...

Meer informatie
Vakantie! Waar gaan we naartoe? - Just Beach

Vakantie! Waar gaan we naartoe?

YES! Bijna is het zo ver! Eindelijk zomervakantie! We dromen al even over heerlijke warme zomerdagen, chillen bij het zwembad en onze voeten in het zand! Kijk jij ook al zo uit naar een welverdiend...

Meer informatie